все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.1 dle скачать

Sosyetik gelin

IMDb: 5,2

Sosyetik gelin |

19-05-2020, 03:33
Filmin Çekildiği Ülke: Turkey
Ses Seçenekleri: Yerli Film
Film Türü: Komedi, Romantik
Yönetmen: Ayhan Özdemir

Zengin ailenin, şımarık tek çocuğu olarak büyütülen Selin’in hayatı istemediği bir evliliğe sürüklenmesi ile altüst olur. Babası Zeki, çocukluğundan beri kendisine rakip olan Kadir tarafından dolandırılır. Kadir, Zeki’nin firmasını almakla kalmaz, aynı zamanda kendi oğluyla, Selin’i evliliğe zorlar.
Hayatın boyunca çalışmamış, paralı üniversiteyi hala bitirememiş,magazin haberlerinin yıldızı, cadde tikisi olan 23 yaşındaki Selin’in kendisini eve kapatmaya niyetli olan Murat ile evlenmeye hiç niyeti yoktur. Düğün günü, bir şekilde Kadir’in korumalarını bayıltmayı başaran Selin, yanına aldığı nakit paralar ve üstünde gelinliği olduğu halde kaçar.
Havalimanında şüphe çekeceği için, otobüs terminalinde ilk hareket eden araca binip, Ege’ye doğru yol alır. Yolda, yan yana koltuk paylaştığı Asiye’e hikayesini anlatır. Asiye de Selin’e zorla Ege’ye akrabalarının yanına gönderildiğinden dert yanar. O’na kendine yerine geçmeyi teklif eder. Bu şekilde Selin, ortalık durulana kadar saklanabilecek, Asiye de Ege’de akrabalarıyla takılma yerine, başka bir otobüse atlayıp, planladığı gibi sevgilisiyle buluşabilecektir. Selin’in plan kafasına yatar. İlk durakladıkları tesiste, ikili kıyafetleri değiştirir. Selin bir anda ne olduğunu anlayamadan müstakbel kaynanası Hayriye ve kayınpederi Vefki, çapkın kaynı Avni, kendisini gördüğü ilk saniyede nefret eden, 17 yaşındaki görümce adayı Filiz ve bu evlilikten hiçbir şekilde memnuniyet duymadığı anlaşılan koca adayı Demir ile karşı karşıya gelir.

Sosyal Mediyada Paylaş:

İndirme Linkleri

 • 720p - indir
https://turb.to/pz6u2lipsrgh.html
Format      : Matroska at 1 529 kb/s
Length      : 1.13 GiB for 1 s 45dk 20s 840 ms

Video #0     : AVC at 1 400 kb/s
Aspect      : 1280 x 720 (1.778) at 25.000 fps

Audio #0     : AAC at 130 kb/s
Infos       : 2 kanal, 48.0 kHz
Language     : tr ​

Fragman

Yorumlar: 0

Yorum Yap

up