все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.1 dle скачать

Yenilmezler - The Avengers

IMDb: 8,0

Yenilmezler - The Avengers | 2012

28-02-2020, 18:16
Filmin Çekildiği Ülke: USA
Film Türü: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Yönetmen: Joss Whedon

Çizgi roman şirketi Marvel'in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ''Yenilmezler'' (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye'de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Joss Whedon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston'un paylaştığı bu ekibe, Stellan Skarsgard'la Samuel L. Jackson eşlik ediyor.

Sosyal Mediyada Paylaş:

İndirme Linkleri

Nick Fury is the director of S.H.I.E.L.D., an international peace-keeping agency. The agency is a whos who of Marvel Super Heroes, with Iron Man, The Incredible Hulk, Thor, Captain America, Hawkeye and Black Widow. When global security is threatened by Loki and his cohorts, Nick Fury and his team will need all their powers to save the world from disaster which is formed by Loki and his team

Fragman

Yorumlar: 0

Yorum Yap

up