все шаблоны для dle на сайте шаблоны dle 11.1 dle скачать

Alphas (2011–2012)

12-02-2020, 22:30
  • 0 0
    1. Üye Puanları

Özet

Amerikan Savunma Bakanlığı tarafından işe alınan süper güçlere sahip beş kişinin ve onların başındaki doktorun maceraları işlenecek Alphas’da. Bu doktoru Emmy ödülü ve Oscar adaylığı bulunan tecrübeli oyuncu David Strathairn canlandıracak. Süper güçleri olan beşliyi -posterde üst orta sıradaki Strathairn’ı saymazsak- saat yönü sırasıyla Warren Christie, Azita Ghanizada, Malik Yoba, Laura Mennell ve Ryan Cartwright oynayacak.
Benim gibi süper kahraman yapımlarını sevenlerin mutlaka değerlendireceğini düşünüyorum. Hele ki bu sezon başlayıp iptal edilen The Cape ve No Ordinary Family‘nin ardından daha da değere binecektir. Heroes‘un ilk sezonundan beri bu türden bir diziyi büyük bir zevkle izleyemedik doğrusu. Bu yüzden gönülden diliyorum Alphas’ın iyi iş çıkarmasını. Zak Penn ve Michael Karnow dizinin yaratıcıları. Karnow’un geçmişinde pek kendini gösteren bir yapım yok fakat Penn’in kariyeri süper kahraman film ve oyunlarının senaryolarını yazmakla geçmiş adeta. Özellikle X-Men serisinde ismini görmek oldukça ilgi çekici.

  1. Başrol Oyuncuları

    David Strathairn, Ryan Cartwright, Warren Christie, Azita Ghanizada, Laura Mennell, Malik Yoba, Mahershala Ali, John Pyper-Ferguson

Sosyal Mediyada Paylaş:

İndirme Linkleri

Yorumlar: 0

Bilgilendirme
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
up